Asphalt Overdrive

Asphalt Overdrive dla Android

Ucieczka przed policją w spin-offie serii Asphalt

Asphalt Overdrive to gra z gatunku endless driving będąca spin-offem popularnej wyścigowej serii Asphalt.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Proste sterowanie
  • Zabawna
  • Tryb społecznościowej rywalizacji
  • Wiele samochodów

Wady

  • Model „czekaj lub płać” może denerwować
  • Motyw lat 80-tych mógłby być intensywniejszy
  • Długi czas ładowania pomiędzy wyścigami

Dobry
7

Asphalt Overdrive to gra z gatunku endless driving będąca spin-offem popularnej wyścigowej serii Asphalt.

Szaleństwo na drodze

Jeśli jesteście fanami serii Asphalt nie ekscytujcie się nowym tytułem. Asphalt Overdrive to nie kontynuacja w postaci 9. odsłony cyklu. W rzeczywistości to gra z gatunku endless running podobna do takich tytułów jak Despicable Me: Minion Rush czy Spider-Man Unlimited.\n

Zasiadasz za kierownicą samochodu i musisz wyprzedzić policjantów na trzypasmowej drodze. Asphalt Overdrive polega na omijaniu wszelkich przeszkód na trasie oraz wykonywaniu skoków i innych akrobacji. W grze dostępne są różne typy wyścigów m.in. chase, stunts, destruction, boss races. W trakcie jazdy czeka na nas wiele dopalaczy ułatwiających zwycięstwo.

Tak jak w przypadku innych tego typu gier, Asphalt Overdrive posiada swój system energetyczny, przez co można natychmiastowo przejechać tylko ograniczoną liczbę przejazdów. Później trzeba czekać albo zapłacić, żeby móc kontynuować rozgrywkę. Wymogiem dostania się do kolejnych poziomów Asphalt Overdrive jest uzyskiwanie dobrych wyników. Jesteśmy także zmuszeni do ciągłych modernizacji samochodów, żeby móc wygrywać w następnych wyścigach. Możemy też kupować nowe wozy – dostępnych jest wiele świetnych pojazdów z lat 80-tych. To świetna zabawa.

Asphalt Overdrive posiada też wiele opcji społecznościowych. Możemy tworzyć gangi ze znajomymi i konkurować na wyzwania, rywalizując z innymi.

Jest dobrze

Sterowanie w Asphalt Overdrive jest do bólu proste. Szybko musimy decydować, czy zmienić pas w lewo, w prawo lub użyć dopalacza. Istnieją pewne elementy taktyczne i strategiczne. Jeszcze przed wyścigiem trzeba mądrze wybrać rodzaj dopalacza, który jest przydatne w zależności od wyścigu.

Klimat la 80-tych

Asphalt Overdrive nie odbiega standardami od innych tytułów firmy Gameloft. Grafika jest bardzo przyzwoita. Akcja gry toczy się w latach 80-tych i taki jest klimat rozgrywki – retro samochody, retro lokalizacje. Tylko ścieżka dźwiękowa mogłaby być nieco bardziej intensywna.

Wkurzająca, ale zabawna

Asphalt Overdrive to doskonała gra, która ma takie same wady, jak pozostali przedstawiciele tego gatunku – długi czas ładowania i wszędobylskie zachęty do mikropłatności. To nie są klasyczne wyścigi, ale tytuł może wielu zachęcić do rozgrywki. Świetna gra do kilkuminutowej zabawy w wolnej chwili.

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Asphalt Overdrive

Download

Asphalt Overdrive 1.3.1b

Opinie użytkowników o Asphalt Overdrive

Sponsorowany×